Büyümek için kaliteden ödün vermek büyümeyi engelleyen en büyük etkendir. Modların bunu anlaması lazım.

Özenle seçilen yazar kadrosu zaten kendi reklamını yapar diğer sözlüklerden bir farkınız olsun istiyorsanız bunu farketmeniz gerekir.

Dandik yazarlar geleni de kaçırır ve yazarlığın değerini düşürür.
Pazar ekonomisi, girişimcilik ve büyüme fikrinin olmadığı bir başlık. Buradaki amaç biz bize mantığı olsaydı, sözlüğün sürekli kendini Update etmesi ve geliştirmesine gerek kalmazdı. Sadece kendisi gibilerle takılmak isteyenler, kişisel blog sayfası ya da twitter açıp kendi istedikleri şekilde bir sanal ortam oluşturabilirler.
daha 2 haftalık bir sözlükte doğal bence. 99\'da kurulan ekşi değil ki 3 yılda yazar alcak amk.
Düzgün bir eleme yapılsa yazar olamayacağının bilince olan yazarlar tarafından desteklenmeyen düşüncedir.

Benim anlatmak istediğim bizbize olalım az kişi olalım değil, bu zaten istenebilecek birşey değil. Anlayacağınız şekilde sözlüğü bilimyurdu olarak değilde ticarethane olarak ele alalım; kaliteli ürün satan bir yer az iş yapar ama çok kazanır, basit basit şeyler satan yerler ise ucuza satar sürümden kazanır. Çoğu bunu yapıyor zaten sürümden kazanıyor. Bu sitenin amacında da diğerlerinden farklı olmak bir fark ortaya koymak olduğuna göre sen dandik dandik elemanları buraya toplarsan kalite farkını nasıl ortaya koyacaksın. Bu şekilde bir fark yaratılamaz.

Ayrıca çaylakları 3 yıl bekletsinler demiyoruz biraz seçsinler diyoruz sadece.
Bizim toplumdaki genel olarak herşeye bir eleştirme , bir b*k atma , güzel şeylere itiraz etme hareketlerinin yansıması olan başlık.