sözlük yazarlarının başına gelen en dumur olay - omü sözlük
herzaman ki gibi bugün 08:00 sularında çalıştığım kuruma geldim. çayımı içtim kahvaltımı yaptım geçtim pc\'nin başına açtım maillerime bakıyorum silkindirik alışveriş sitesinden aylarca uğraşmama rağmen alamadığım 45 lira için 90 lira hediye çeki gönderilmiş. atladım siteye girdim ilk başlık \'kış fırsatları\' . tıkladım daha sayfa açılmadan kapıda bizim müdürcük belirdi. yanıma geliyor ağır ağır, sayfa da kış fırsatları adı altında \'pamuklu külotlar\' 4 tanesinde kırmızı ve ten rengi külotlar belirdi gözümün önünde adam da dibimde belirdi, kapatamadım. bi pc\'ye baktı bi bana baktı. \'hocam sabah sabah napıyon sen allaşkına \' dedii. açıklamaya çalışmadım bile elinde ne varsa onu da aldı gitti.
X isimli marketden 2 hafta içinde 2.paket condomu alıyodum aynı kasiyere denk geldim kasiyerde yaşıt aşağı yukarı durdu bana baktı dedi ki \'abi ortamına beni de sok nolursun hızına yetişemiyoruz \'istemsiz gülümsedim ne diyeceğimi bilemedim
Şarkıcı nilüferin evlatlık kızı arada bize gelirdi çünkü kuzenim bakıcılığını yapıyordu. Kız tam bir ukala yaratık. Resim çiziyordu ben de \"ben olsam daha düzgün boyardım\" diyerek kızı küçük düşürmeye çalışıyorum aklımca. Çocuğun verdiği cevap beni felsefi anlamda dumura uğratmaya yetti. \"Sen zaten varsınki. yoksa Yoksun mu?\"