üniversiteli olup seks kelimesinden utanan tip - omü sözlük
Babasıyla annesinin birkaç yaramazlık yaptıktan sonra kendisinin annesinin vajinasından fırladığı gerçeğini bilmesine rağmen duyunca adeta yüzü kızaran tip.

Klasik bir ortadoğu ülkesinden beklenen tarzda bir şey. Örümcek beyinli arabistan halklarından ne farkları var acaba. Bilimi bile cinsellik yüzünden yapmak istemeyip yapanlara da engel olan tarzdaki kafalardan.

Allah korusun. Amin.
utanma durumu o kelimeden değil hangi ortamda kullanıldığından kaynaklanıyordur zannımca. cinsellik konusunda aşamadığımız tabular var doğru ama kişinin üniversiteli olup olmamasıyla alakası yoktur. tamamen kültürle alakalıdır, çokta garipsenecek bi durumu yoktur fikrimce.
Üniversiteli olup da adet dediğiniz dönemsel yumurtalık çatlama olayını tabu olarak saklayanlar varken ki bu sağlıktır cinsellikle hiç alakası yok. Sex kelimesinden utanılması gayet normal geliyor bana ha bu dmek değil ki ben hastayım adet oldum diye ortada dolan ancak bunların alayı yıllardır süre gelen toplumsal baskıdan ibarettir bunu da yıkacak siz kadınlarsınız doyasıya sevişin doyasıya özgürleşin vücut sizin karar sizin