internetten para kazanmak - omü sözlük
omusozluk genelinin öğrenci olmasından dolayı yararlı bir kaynak olacağını düşünerek açtığım sanal yol ile gelir elde etmenin anlatılacağı başlıktır efenim.

başlıca aklıma gelen ana sektörler şu şekilde :

1- adsense
2-youtube
3-freelancer
4-sosyal medya
5-shutterstock

Aklıma gelen ana 5 madde bu şekilde sözlük, bildikleriniz varsa iletebilirsiniz.
bir web sitesi kurarak google\'ın sunduğu adsense reklam yayımcılığını kullanarak uzun vadede düzenli gelir elde edebilirsiniz.
Aynı zamanda son yıllarda ivmesi sürekli yukarılara çıkan ve ciddi paralar kazandıran youtube\'a içerik üretmek ve geniş kitlelere hitap etmek de size bir hayli para kazandırabilir. Üstelik yüklediğiniz videolar sonsuza kadar kalacağı için sürekli olarak bir gelir elde etmek söz konusu.
Freelancer konusu için ise web üzerinde yapılacak bir meslek sahibi olmak ana maddedir. Grafikerliği düşünebilirsiniz, photoshop ve benzeri programlar ile sipariş alarak evinizde çalışabilir yaptığınız işin kalitesine göre yüksek paralar kazanabilirsiniz.
Sosyal Medyada geniş kitlelere hitap eden facebook,instagram,twitter vb ağlarda hesaplarınız var ise bu hesaplara dışarıdan reklam alıp yayımlayarak da para kazanmak mümkün.
shutterstock sistemi ise sizin çektiğiniz özgün fotoğrafları müşterilere satarak size komisyon ödemekte. Bu şekilde iyi paralar kazanan çok sayıda profesyonel fotoğrafçı tanıdığım mevcut.

Aklıma gelen ana maddeler bunlar sevgili öğrenci kardeşlerim. Bunun dışında herkesin yapabileceği çapta alt gelir işleri de bulunmakta tabi..

bunlardan bazıları ;

mail okumak,
reklam izlemek
anket doldurmak
reklam tıklatmak
komisyonlu ürün satmak
link kısaltmak
evde yapılacak ek iş siparişleri almak

vs. şeklinde devam ediyor. ( unuttuğum varsa mesaj atın )

konuya ilgi duyan öğrenci kardeşlerim bu tür işleri ve burada kaleme alamadığım daha onlarcası bulunan işleri internet üzerinden araştırabilirler, konu ile ilgili yığınla makale, döküman bulunmakta. örnek vermek gerekirse şu tarz sitelerden [http://www.parakazan724.com/ para kazanma yolları] hakkında bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.

hereke sizler için sundu,
omu sözlüğüme katkım olduysa ne mutlu bana efenim.
türkiye de son 3, 5 yıldır herkesin hayali olan kazanç şekli. bir zamanlar ben de lan hazır öğrenciyiz 7/24 oyun oyun nereye kadar girip bari 2, 3 kuruş kazanalım diye heves ederek internetten para kazanma konulu bi araştırma yaptım. anket doldurma, makale yazma, içerik hazırlama, up/down yapma gibi işlere giriştim. istikrarlı çalışırsanız illa ki bi şekilde kazanacak yol bulursunuz aklında yapacak hiç fikri olmayanlar için de şöyle detaylı bilgi veren bir site var: [internetten para kazanmak
https://www.karliisfikirleri.com/category/internetten-para-kazanmak/